Květen 2014

Když se ti rozsvítí svět

22. května 2014 v 20:13 | Gabriel "Těžce Alternativní" Decay |  Kecy
Jo, tak tohle je hodně psychotický téma. V případě, že bych byl na dvou gramech heráku, byl by tenhle článek plnej zasranýho svinstva a keců o tom, jak je ten život "v peřině" super. Jenže já sjetej nejsem, bohužel.

Jsem realista a dívám se na svět pohledem zamilovaného psycho-maniaka, jehož jedinou drogou je kvalitní hudba a notná dávka dobrýho sexu.
Víte, já až teď vidím, že všechny ty kecy na mých předchozích blozích byli neskutečný žvásty a lži. Občas jsem tam psal, jak konečně žiju ve světle, ale nebyla to pravda.
V tom hnusnym bahně jsem byl celou tu dlouho dobu - nějakých 5-6 let a to je pekelně dlouhá doba. Říkám tomu "bahno", protože jsem dost často měl pocit, že polykám něco mazlavého, co mě dusí a nejde to vyplivat. Zároveň jsem byl obklopený šedí a v horších případech i černotou, která byla můj jediný společník po dlouhé dny.

Until It's Gone

17. května 2014 v 13:53 | Gabriel "Těžce Alternativní" Decay |  || Novinky
Trvalo mi dlouho než jsem se dokopal k tomu napsat něco o novém singlu Linkin Park, ale když to prostě nejde, tak to nejde.

Když jsem song slyšel poprvé, tak jsem si jen řekl: "Co to kurva je?" Ne, že by se mi skladba zas tak nelíbila, ale po nářezu s Guilty All The Same, jsem čekal zase něco pořádného.
Skladba mi na první poslechy hodně připomínala Up In The Air od 30 Second To Mars (k poslechu zde)


Musíš prostě žrát můj styl

13. května 2014 v 19:15 | Gabriel "Těžce Alternativní" Decay |  Hudební střípky
Občas se nestačím divit lidské naivitě a debilitě. Poslední dobou se ukazuje v plné síle.
Jsem adminem na jedné hudební stránce na FB, kam postuju skladby dle svého výběru a na přání, obrázky a fotky s tématikou Punk, Rock, Metal a dalších odnoží tvrdšího žánru.


Dneska mi má Paní L. předala lístek na koncert Linkin Park v polské Wroclavi, který jsem od ní dostal a já ho postnul spolu s videem What I´ve Done právě na tuto stránku.
Nestalo se nic zvláštního až do chvíle, kdy jeden týpek napsal, že mu LP nevadí, jen do chvíle než začnu postovat skladby z Living Thins a A Thousand Suns. Odvětil jsem mu, že já od LP poslouchám vše a tak mezi námi proběhla menší výměna názorů, kterou jsem ukončil prostým vyjádřením:
"Poslouchám to, co se mi líbí a nepotřebuju, aby se to někomu líbilo taky a oceňoval to, což je dnes bohužel to, co každý hudební nadšenec chce"

Básnička pro mě od Paní L .

11. května 2014 v 20:05 | Gabriel "Těžce Alternativní" Decay |  Kecy
Jak dívám se tak kolem,
to prázdno mne až zebe....
Tělo i mozek křičí -
já nechci nic, jen TEBE !
Proč smysl ztrácí věci
a pustým se zdá svět,
když stačilo by přeci
jen pár Tvých něžných vět
a přivinout Tě k sobě,
zas ucítít Tvůj dech ...
Bez Tebe jsem jak v hrobě,
vězněna v temných zdech.
Ty nazýváš mne světlem,
však čím jsi promne Ty?
Bez Tebe je svět peklem,
s Tebou ráj rozkvetlý ...
Tvá paní L.

Pokud chci být štastný já, tak musí být šťastný i ten druhý

4. května 2014 v 21:12 | Gabriel "Těžce Alternativní" Decay |  Kecy
Já jsem prostě provokatér. Mám to v povaze. Jsem svůj. Jsem svobodný. Mám svoje názory. Svoje myšlenky, Svůj styl. Svoji hudbu. Svůj postoj. Svůj pohled na svět. Jsem zkažený. Jsem temný. Jsem homosexuál. Jsem psychopat. Mám velké ego. Jsem snílek. Jsem upírek (Paní L. ví proč :D )

Jsem transsexuál
Transsexualita je stav nesouladu mezi psychickým a anatomickým pohlavím. Transsexuálem je buď člověk, který má primární pohlavní znaky muže, ale cítí se být ženou, nebo člověk, který má primární pohlavní znaky ženy, ale cítí se být mužem (Zdroj: wikipedie.cz - celý článek o TS k přečtení >>zde<<)
Já jsem FtM: Female to Male neboli z ženy mužem.

Blogování mi dalo strašně moc a stalo se mým celoživotním koníčkem. Začal jsem s blogem o hudbě, pak přešel na literární blog, přes blog ryze deníčkový a skončil u takové směsi fan blogu s deníčkem...
Je na čase se opět posunout dát a k tomu je potřeba udělat patřičné kroky.

Děkuju tímto své milované, protože bez ní by to prostě nešlo. Ukázala mi směr jakým se můžu vydat a skloubit tak pro mě dvě nepředstavitelné věci. Začít se mít alespoň trochu rád, začít se o sebe starat a smířit se s faktem, že pokud chci být štastný já, tak musí být šťastný i ten druhý a něco pro to obětovat.
Já obětuji svoji fyzickou přeměnu, protože takhle žít nechci. Doktoři umí zvětšit prsa a udělat pěknej ksichtít, ale mužské pohlavní orgány dělat neumí. Vypadá to strašně a ke všemu to ani není funkční, o čemž svědčí statistika sebevražd TS lidí po přeměně - 25%. Takže děkuju pěkně, ale nechci...

Tohle jsem já. Své pravé jméno si nechám pro sebe, protože to není důležité. Důležité je to, jak jsem se Vám představíl a Vy jste mě tak přijali mezi sebe

Gabriel Decay


Hura domů

2. května 2014 v 10:25 | Gabriel "Těžce Alternativní" Decay |  Kecy
Dneska odjíždím domů, tedy ne přesně domů, jelikož zase jedu do Varů za Paní L. Myslím, že dnes v noci toho asi moc nenaspím. Dojdeme si na večeři, možná něco nakoupit a pak hurá na chatu :)

Moje týdenní návštěva Prahy je blíží ke konci. Domů si vezu novej skate, bolavá záda a nohu, rýmu, po x letech návštěvu "mekáče", tričko a hlavu v pejru ze svého otce
Brzo se sem však vrátím, protože 5.6. jedu an Linkin Park a taky bych chtěl návštívit výstavu Tima Burtona, kam jsem se nedostal, ale když nad tím tak přemýšlím,, tak včera jsem tam jít mohl...hmm, pozdě
Jinak vstupenky na koncert Linkin Park do polské Wroclavi jsou k sehnání ZDE

Můj poskytovatel Gamehosting má nyní slevy pro stávající zákazníky a já jsem rafinovaně slevnil výhody, takže jsem vydělal na slovenských platbách, protože každá přijatá sms se násobí 1x nebo 2x...kdo umí, tak umí

Strašně mě sere, že tenhle noťas má Vistu a ke všemu nemá Adblock...Amen

Pokud máš nějakou otázku, tak se můžeš zeptat >> TADY <<