Červen 2014

The Hunting Party - recenze

27. června 2014 v 11:48 | Gabriel "Těžce Alternativní" Decay |  || Recenze

Přiznám se bez studu, že až na druhý poslech. Až na druhý poslech jsem nové desce Linkin Park přišel na chuť. Pořád jsou tam pro mě slabší místa, ale rozhodně je to lepší jak předchozí deska.
Víc rocku. Víc rapu. Víc řevu. Víc kytar. Víc všeho. Kapela svůj slib splinila do puntíku a já jsem maximálně, leč na druhý poslech, spokojený.

Přiznám se bez studu, že některé skladby z nové desky, se mi začali líbit až po návštěvě Wroclawi - Until Its Gone a Wastelands. Guilty All The Same, Final Masquerade, a Rebelion se mi líbili už od prvního poslechu. Keys To The Kingdom aA LIne In The Sand a Final, jsem přišel na chuť až po druhém poslechu desky. Tyhle songy mě na desce zaujali nejvíc.

Za co já jsem nesmírně rád je, že aůbum je celé kytarové. Není skladba, ve které by katyry nebyly a to mě strašně těší.
Deska vyšla 17.6. 2014 a obsahuje 12 písniček, které se pokusím rozebrat tak, jak se to vždy snažím dělat.

Smazal jsem Facebook

26. června 2014 v 15:26 | Gabriel "Těžce Alternativní" Decay |  Kecy
Znáte ten pocit, když už vám něco fakt, ale fakt leze na mozek?
Facebook mě sral už nějakou dobu. Šlo o to, že tuna lidí, tam místo postů vázela samý píčoviny. Odkazy na všelijaký reklamy a další podobný sračky, který fakt nikoho nezajímají.

Když jsem já začal používat FB, byla zeď plná fotek, písniček, statusů, které psali lidi o tom, jak se mají, co dělají a tak a to bylo prostě super.
Dneska, když napíšu nějaký status o tom, jak se mám, co dělám, co mě trápí, co mě sere, že jsem z něčeho nadšenej, tak mi půlka lidí začne spamovat " a koho to jako zajímá". Tak pardon, že jsem si něco napsal na vlastní zeď. Mě osobně tyhle statusy zajímají a mám je rád a navíc tohle byla prvotní myšlenka FB, jež se jaksi vytratila. Je to škoda.


Budu mít tetování :)

18. června 2014 v 12:33 | Gabriel "Těžce Alternativní" Decay |  Kecy
Jo. Nemůžu tomu uvěřit. Budu mít svojí první kérku a ani na ní nebudu čekat dlouho. Vzledem k tomu, že jde o poměrně jednoduchý nákres, tak jdu už 3.července v 5 večer a to do Varskýho Paradoxu :)


Dlouho jsem přemýšlel, co bych si nechat udělat. Prvně jsem chtěl vojáka z alba Hybrid Theory, ale vím, že to by vyšlo opravdu draze. Potom jsem přemýšlel nad Jokerem, protože ho mám hodně rád, ale po návštěvě koncertu ve Wroclawi, jsem se rozhodl pro logo LINKIN PARK na předloktí. Strašně se těším.
Dostal jsem to jako dárek k narozenínám od Paní L. :)

Linkin Park - WROCLAW 2014

10. června 2014 v 11:55 | Gabriel "Těžce Alternativní" Decay |  || Novinky
CHESTER STÁL 5 METRŮ PŘÍMO PŘEDE MNOU A BEZ TRIČKA!!!!!!!!!!!!!!!!
Byl jsem tam. Viděl jsem své Bohy, Zpíval s níma. Skákal, řval, smál se a plakal.


Ráno jsem vyšel krátce před šestou a na Florenci se setkal s ostatními. Nikoho z nich jsem v životě neviděl, ale sešli jsme se skvělá parta.
Autobus vyjel něco málo před devátou a do Polska jsme dorazili kolem 2 odpoledne. Pak následovala příšerná skoro hodinová cesta tramvají na stadion, kde neměli skoro nic označená.
Organizace stála totálně za "ženský pohlavní orgán". Měli jsme všichni předčasný vstup a nikde to nebylo označené. Nakonec jsme to našli a vystáli si hodinovou frontu než nás pustili dál. Pak následoval zběsilý útěk na nejlepší místa ve stylu "ser na to, běž dál". Následovalo dvou a půl hodinové stání než začali hrát Fall Out Boy - hosté večera.


FOT byli úžasný. Hráli opravdu senzačně a zazněli od nich největší hity - Sugar We´re Going Down, I dont Care, Dance Dance, Thanks For The Memories, Phoenix.

Následovalo další čekání, které trvalo 45 minut. Podařilo se mi urvat si skvělou 3 řadu a během vystoupení LP jsem se dostal do druhé řady a viděl jsem vše. V kotli bylo příšerné horko a tlačenice, jak se každý rval dopředu. Jsem rád, že jsem to ustál.
A pak konečně přišli. Kotel úplně řval. Každý je chtěl vidět a být jím co nejblíže. Byli naprosto dokonalý, senzační, ohromující, nepřekonatelní.
Měl jsem na ně perfektní výhled. Především na Mika a Joa a Chester byl skoro pořád na Naší straně.
Nedokážete si představit tu ohromnou elektrizující atmostféru, kterou ještě umocnila skladba Given Up, kdy při refrénu celý stadion doslova explodoval.
Při skladbách Waiting For The End a In The End jsem plakal, protože to jsoiu skladby, které naprosto zbožňuju.
Díky tomuhle koncertu jsem si zamiloval skladbu Until It´s Gone, která se mi předtím vůbec nelíbila, ale naživo zní naprosto luxusně.
Další skladba, při které jsme se vyřádili byla Faint. Skákal jsem, řval, zpíval, snažil se držet s Mikem tempo jeho rapu. Bylo to dokonalé.
K mému vytouženému přání si Chester sundal v půlce koncertu tričko a vystavil tak na obdiv své úžasné kérky. Konečně jsem mohl vidět jeho "klauna" na loktu a legendární "plameny" na rukou na vlastní oči.
Naprosto magický moment přišel při složené skladbě Leave Out All The Rest/ Shadow Of The Day/ Iridescent, kdy se roztleskalo a rozespívalo všech 30 tisíc lidí na stadionu. Tento úžasný zážitek nejde popsat, to musíte prostě vidět.


Papercut, One Step Closer, Point Of Authority, Guilty All The Same, Castle Of Glass, Numb, BlackOut, Burn It Down
a další songy mého srdce, u kterých jsem si málem vyřval hlasivky, ale tohle bylo nezapomenutelné.
Bylo to mé splněné přání.
Když jsme pak seděli venku, jen jsem pronesl "Teď už můžu umřít" a všichni se mnou souhlasili, protože je to prostě tak. Svůj sen jsem si splnil a byl u toho v druhé řadě. Jsou to moji Bozi. Miluju jejich hudbu nadevše.
Navíc jsem se rozhodl, že si k 23. narozeninám nechám vytetovat na předloktí jejich logo, protože jejich hudba je mým rájem :)

Děkuju všem,co tam se mnou byli a děkuju hlavně Adel za skvělé fotky, které mi budou navždy připomínat tenhle splněný sen.


Wastelands

2. června 2014 v 13:51 | Gabriel "Těžce Alternativní" Decay |  || Novinky
No jo. Je tady další singl od Linkin Park a já opět přemýšlím jak tohle pojmout, protože tenhle song je fakt oříšek.

Když jsem poprvé slyšel song Wastelands vzpoměl jsem si hned na jednu skladbu z A Thousand Suns a to na When They Come For Me, protože ten rap je prostě stejnej. Má stejnou melodii a stejný zvuk.