Červenec 2014

Naprosto Retardovaný

18. července 2014 v 11:44 | Gabriel "Těžce Alternativní" Decay |  Kecy
Tohle už tu dlouho nebylo. Úplně jsem zapomněl na to, že tuhle rubriku mám. V posledních dnech se událo spoustu zajímavých a skvělých věcí.

  • Dnes je mi 23 a Paní L. se rozhodla, že mě ráno potěší jejím Happy Birthday a celý zbylí hovor byla jak veverka na heroinu. Absolutně jsem ji nestíhal, ale evidentně měla z dnešního rána větší radost než já sám.
  • Netušisl jsem, že obyčejné kraťasy jsou tak strašně drahý. Nakonec jsem sehnal jedny pěkný za 3 stovky.
  • Taky jsem si sehnal plavky (kraťasy) za super cenu, protože 9. srpna vyrážíme na víkend na Lipno. Juhůůů
  • Ty kraťasy bych nekupoval, kdybych nepřibral asi 4 kila :D :D
  • Tetování se hojí skvěle. Základní barva už se konečně sloupala, takže teď už jen mažů a čekám na 24.ho, kdy se konečně půjdu vykoupat :D
  • Paní L. se mi vrátila z dovolené ve španělsku a dovezla mi kožený náramek s perlama. Sice jsem z něj byl prve nesvůj, ale uznávám, že je vážně moc pěknej.
  • Končím s Minecratem serverem, jelikož změna podmínek EULA omezuje prodávání VIP, takže jsem si za tenhle mědíc zatím vydělal jen 5 stovek a to je 2x méně, než touhle dobou mám. Asi přejdu na CS servery
  • A v neposlední řadě jsem si k narozeninám koupil konečně tričko Naprosto Retardovaný :D :D

Nedobrovolný způsob provokace, který se mi kurva líbí

8. července 2014 v 18:24 | Gabriel "Těžce Alternativní" Decay |  Kecy
Sakra, ale článek na tohle téma už jsem na tenhle blog psal a není to ani tak dávno, co jsem se zde rozepsal o své transsexuálitě.
Coming Out
Coming out je v širším smyslu označení procesu, během kterého člověk rozpoznává a akceptuje svoji menšinovou sexuální orientaci. V užším smyslu se používá pro okamžik svěření jiným osobám, případně veřejnosti.
(zdroj google.cz)

Ještě než se vrhnu na svůj Coming Out zde mám pro Vás pár informací, které je potřeba vědět, aby jste plně pochopili význam článku a mohli tak lépe pochopit, co jsem za stvoření.

Přiznám se, že jsem byl dřívě i pěknej hajzl a uměl jsem ublížit lidem, na kterých mi hodně záleželo, ale osud mě vytrestal sám a já dostal ponaučení, na které nikdy nezapomenu.
Po těchto zkušenostech jsem se začal stranit společnosti a několik dlouhých měsíců jsem nevystrčil hlavu z domu. Díky tomu se na mě zapomnělo. Nemám moc přátel a ti, co mi zbyli, těch si neskutečně vážím, protože mi celou dobu dodávali sílu jít dál.
Deprese a samota na sebe nenechali dlouho čekat, ovšem dnes to beru jakou součást mé cesty "stát se lepším člověkem"
Ti, co mě nenaviděli na mě zapomněli a není nikdo, koho bych nenáviděl. Není už nikdo, ke komu bych citíl něco negativního. Všem jsem "odpustil" a přes křivdy se přenesl.
Nikdy jsem to neměl jednoduchý. Narodil jsem se s oboustranným rozštěpem horního patra a rtu (informace) a vždy jsem byl za to jen cílem posměšků a šikany. Jsem po operaci srdce, jelikož jsem měl nedomykavou chlopeň a o těžké skolioze páteře z nedorostlých kyčlý ani nemluvím. Jsem takový experiment, který se Matce Přírodě vymkl z rukou.

Linkin Park se mi vryli do kůže navždy

6. července 2014 v 15:14 | Gabriel "Těžce Alternativní" Decay |  Kecy
Když jsem do tetovacího studia šel, tak se mi stahovali všechny vnitřnosti. Byl jsem dost nervozní, ale zároveň jsem se strašně těšil. To tetování jsem chtěl už opravdu dlouho a konečně jsem se dočkal.
Ve studiu jsem byl asi hodinu a půl. Domlouvali jsme se tak ještě na velikosti tetování, vzhledu a tak dále.

Nejprve jsem kůži umrtvit nechtěl a zprvu to šlo dobře, ovšem jak se dostal na špičky tetování, tak jsem měl co dělat. Bolelo to dost - vydržet se to dalo, ale bolelo to a to zatím jen dělal obrys.
Nakonec to tater umrtvil a barvení kérky jsem už ani necítil.

Nechal jsem si vytetovat na levé předloktí logo Linkin Park a musím uznat, že práce to byla odvedená skvěle. Neměl jsem to rudé, krvavé. Žádné modřiny, jak někteří mají. Jen jsem to měl lehce oteklé.
S výsledkem jsem naprosto spokojený.