Nedobrovolný způsob provokace, který se mi kurva líbí

8. července 2014 v 18:24 | Gabriel "Těžce Alternativní" Decay |  Kecy
Sakra, ale článek na tohle téma už jsem na tenhle blog psal a není to ani tak dávno, co jsem se zde rozepsal o své transsexuálitě.
Coming Out
Coming out je v širším smyslu označení procesu, během kterého člověk rozpoznává a akceptuje svoji menšinovou sexuální orientaci. V užším smyslu se používá pro okamžik svěření jiným osobám, případně veřejnosti.
(zdroj google.cz)

Ještě než se vrhnu na svůj Coming Out zde mám pro Vás pár informací, které je potřeba vědět, aby jste plně pochopili význam článku a mohli tak lépe pochopit, co jsem za stvoření.

Přiznám se, že jsem byl dřívě i pěknej hajzl a uměl jsem ublížit lidem, na kterých mi hodně záleželo, ale osud mě vytrestal sám a já dostal ponaučení, na které nikdy nezapomenu.
Po těchto zkušenostech jsem se začal stranit společnosti a několik dlouhých měsíců jsem nevystrčil hlavu z domu. Díky tomu se na mě zapomnělo. Nemám moc přátel a ti, co mi zbyli, těch si neskutečně vážím, protože mi celou dobu dodávali sílu jít dál.
Deprese a samota na sebe nenechali dlouho čekat, ovšem dnes to beru jakou součást mé cesty "stát se lepším člověkem"
Ti, co mě nenaviděli na mě zapomněli a není nikdo, koho bych nenáviděl. Není už nikdo, ke komu bych citíl něco negativního. Všem jsem "odpustil" a přes křivdy se přenesl.
Nikdy jsem to neměl jednoduchý. Narodil jsem se s oboustranným rozštěpem horního patra a rtu (informace) a vždy jsem byl za to jen cílem posměšků a šikany. Jsem po operaci srdce, jelikož jsem měl nedomykavou chlopeň a o těžké skolioze páteře z nedorostlých kyčlý ani nemluvím. Jsem takový experiment, který se Matce Přírodě vymkl z rukou.


Moje transsexualita na mě byla poznat hned od dětství. Hrál jsem si s autama, vojákama, legem a hrál fotbal s klukama venku.
Když se mě matka v 7 letech snažila narvat do sukně, pro školní fotku, brečel jsem, že nechci a schoval jsem se pod postel. Nakonec mě do těch šatů samozřejmě dostala, ovšem bylo to poprvé a naposledy.
Pak nasledovalo období do mých asi 13 let, kdy jsem chodil v maskáčových teplákách a chtěl se stál vojákem.
Asi od 13 let chodím nakupovat výhradně do klučíčího/pánského a když už si beru na sebe něco dámského, tak to při mojí výšce 150cm ani není poznat.

Že se mnou je něco "opravdu špatně" si všiml můj otčím asi v mých 17 letech. kdy si všimnul, že jsem úplně plochej. V té době jsem svůj (ženský) hrudník schovával pod obvazy, které byli hodně nepohodlné a dost škrtili (dnes už používám stahovací pás, který je k tomu přesně určený a je mnohem pohodlnější) Ten to samozřejmě řekl mé matce a při jedné cestě na nádraží se mě matka zeptala jak to teda je.
Tušila to už dávno, ale jen čekala až jí to opravdu potvrdím. Ani nebyla překvapená - jen byla zklamaná, jelikož ode mně se vnoučat nedočká. Prostě to věděla. Kromě nich o tom ještě ví několik příbuzných a můj otec a všichni to berou naprosto s klidem, protože takový prostě jsem a já jim za to neskutečně děkuju, jelikož, v této problematice, není nic lepšího než podpora od rodiny.

Co se mojí sexuálity týče, tak jsem bisexuál a to v právém slova smyslu. Nejsem žádný "převlečený heterák, co si to občas rozdá s chlapem". Dokážu hodinu slintat nad fotkou Chestera, stejně tak nad fotkou Amy Lee (Evanescence). Nedělám v tomhle rozdíl.
Bude to už 6 měsíců, co mám přitelkyni a jsem šťastně zamilovaný a pevně doufám, že tenhle vztah vydrží, protože ona je Mých Tisíc Sluncí a já ji miluju nadedvše.
Nikdy bych si nepomyslel, že někdo může být mnou tak fascinovaný. Nikdy bych si nemyslel, že někdo přijme mojí sexualitu jako dar a bude s ním i tak zacházet.
Nedokážu to popsat, ale jí na mě fascinuje úplně vše - moje tělo, hlas, pohyby, povaha, názory, myšlenky, koníčky, hudba. Prostě vše.
Ona je mé Světlo Ve Tmě.

Ještě předtím než sem začnete psát své komentáře, jak "jsem nechutný" si uvědomte, že transsexualita je brána jako nemoc a dá se, dnes už poměrně snadno, léčit.
Další věc, kterou je třeba si uvědomit, je ta, že na ulici by jste si mě všimli jen tehdy, když byste potřebovali vědět "kolik je hodin".
Už několikrát jsem zde psal, že vyčnívám vším, co ve mě a na mě je. Je to prostě nedobrovolný způsob provokace, který ale totálně zbožnuju a jen tak se ho vzdát nechci.


Gabriel Decay "Těžce Alternativní"

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Waiting for the..

End
Start

Komentáře

1 Netri Netri | Web | 8. července 2014 v 19:00 | Reagovat

Ahoj. Rozhodně nevidím důvod, proč by ti lidé měli psát, že jsi nechutný. Právě naopak. Chtěla bych ti vyjádřit obrovský obdiv za to, že ses nebál přiznat si, kým jsi a jsi ochoten dle toho i žít a to o i přestože se k tomu mohou někteří lidé stavět odmítavě. Máš můj obdiv, že si na nic nehraješ a že se nesnažíš "přetvářet" a hrát si na něco, co sám necítíš, že jsi. Kdyby na světě bylo více takových upřímných lidí (upřímných především k sobě samotným), upřímných a odvážných, možná by se nám tu všem žilo o něco lépe.

2 eazi eazi | Web | 8. července 2014 v 20:16 | Reagovat

Ahoj, děkuji za pěkný komentář u mého článku. Já ho psala jen z hlavy, žádnou předlohu jsem pro něj neměla a upřímně bych si ani nedovedla představit, že bych tím "klukem" z článku byla.
Tebe mi není líto, máš určité problémy, to ano, to chápu, ale žiješ vcelku normální život, máš kolem sebe lidi, jenž tě milují a berou takového jaký jsi. :-)
A nemyslím si, že ve světě dospělých by se ti někdo měl smát pro to jak vypadáš. To je snad tvá věc. ;-)

3 Grace Grace | 8. července 2014 v 21:08 | Reagovat

Rozhodně nejsi nechutnej! Proč taky? Nevím, jaký chyby jsi v životě udělal, ale nějaký někdy udělal každej.
A nikdo ti přece nemůže vyčítat (no, samozřejmě jsou tu trollové, kteří ano, ale ti to zkrátka nechápou ;)), že jsi tím, kdo opravdu jsi. :)

4 Veronika Veronika | Web | 8. července 2014 v 21:45 | Reagovat

Pro transsexualitu jsem vždycky měla pochopení.. Vlastně pro veškeré "sexuální výkyvy", protože sama jeden výkyv jsem.. též jsem bisexuální a jeden čas jsem taky chodila s transsexuálnem, jenomže to všechno trochu krachlo, když to všechno ukončil.. Nevím, jestli mojí vinou, to už se asi nikdy nedozvím. Každopádně mě to sebralo víc, než si kdo dokáže představit. Tvou přítelkyni chápu a vím, že tě má jistě neskutečně ráda :-) A to je to nejkrásnější, když ti má kdo oplatit lásku :-)

5 Marja Virtanen Marja Virtanen | Web | 8. července 2014 v 22:46 | Reagovat

Podle mě nejsi nechutný, jsi opravdu bezva člověk, skvěle se s tebou kecá (hlavně o Hře o trůny! :D ) a ať je člověk jakýkoliv, když je na mě milý, proč mu to neoplácet ;)
Přeji, ať vám to s přítelkyni dlouho vydrží ;)

6 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 9. července 2014 v 11:48 | Reagovat

Dobrý článek,  mám ráda když si lidé nehrají na něco,  co nejsou. Proto se mě líbí jak upřímně, jasně a  srozumitelně jsi to napsal.  Takže ti přeji, aby jsi se nenechal nikým a ničím ovlivnit. Žij prostě svůj život tak, jak to sám cítíš nejlépe. Hodně štěstí.

7 Tabitha ren Moore Tabitha ren Moore | Web | 9. července 2014 v 16:51 | Reagovat

Nevidím na tom nic nechutného. Osobně totiž jen málo,co shledávám nechutné, hlavně, co se sexuálních orientací, úchylek týče. Mám spoustu známých transexuálů a podobně. Znám kluky, co se převlékají za holky, ale mají přítelkyně a pohlaví "střídají" podle nálady a chutě. Je skvělý, když člověk umí přiznat sobě, ale i jiným, co cítí a co považuje za přirozené, i když jiní to vidí jinak. Vidím u sebe. Jsem bisexuálka a vedu něco, jako vztah ve třech, mám přítele, i přítelkyni (jinak to nazvat neumím i když vztah úplný to není), plánujeme společné bydlení ve třech, v podstatě sexuálně žijeme ve třech.. a co? :D Nám to vyhovuje a to je hlavní, když je člověk spokojený.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama