Září 2014

Po delší odmlce jsem zpět

18. září 2014 v 13:09 | Gabriel "Těžce Alternativní" Decay |  Kecy
Moje přítelka do mně neustále hustí, že jsem na blog už týdny nic nenapsal, ale když není chuť a inspirace, tak prostě nepíšu. Proč trávit čas nad něčím, co by stejně mělo informačníí hodnotu 0.
Jenže Paní L. je momentálně pracovně v Itálii a já si řekl, že ji udělám radost a sesmolím nějaký ten deníčkový zápisek.

Poslední dny mi není vůbec dobře. Nějaká zatracená nemoc. Mám rýmu, kašel, bolí mě v krku, mám ztuhlé celé tělo. Tohle opravdu neznám, jelikož naposledy jsem byl takto nemocný...no, je to hodně, opravdu hodně dlouho.

Půlka prázdnin byla skvělá. Mám za sebou blogerský sraz, kde jsem poznal nové skvělé lidi a myslím, že jsem i udělal dojem, cž je něco, čeho si strašně vážím.
Poté jsem byl na dovolené s Paní L. na Lipně, kde jsme ztrávili dva dny, jež jsem si opravdu užil. Na to místo bych se rád vrátil. Hrozně se mi tam líbilo. Spousta zábavy, docela dobrý hotel, pláž u hotelu. Co víc si přát.
Poté jsme ještě byli kousek od Rakovníka, kde jsme strávili celý víkend na ranči. Poprvé v životě jsem jezdil na koni. První den jsme byli jen v hale, abych se na té potvoře naučil jezdit a druhý den jsme se byli projet přes louku a les. Taky skvělý zážitek :)

Můj elektro arzenál se rozrostl o nové železo. Konkrétně Lenovo IdeaPad y510p. Skvělý notebook, který splňuje veškeré mé požadavky a že jich není málo, jelikož kromě sledování filmů, na něm hraju i nejnovější hry a pracuji s video a grafickým programem, což je dost náročné na výkon.

Dnes už je mi trošku lépe, takže razím do Chebu vyzvednout boty, které jsme si s Paní L. objednali.
Koupil jsem si před pár dny v Deichmanu takové "hipster" boty na menším podpadku, které jsme měl 3x na sobě a začali se dost brutálně rozpadat. Byli jsme je vrátit a místo nich budu mít černé Steelky, na které se fakt těším, ale modlím se, aby nebyli moc těžké.
Dříve jsem míval NewRock boty, kdy jedna bota vážila skoro kilo a půl. Totálně mi oddělali záda. Byli na mě fakt moc těžký.

Tohle je můj menší prázdninový sestřih. Já razím pro boty a pak si půjdu zapařit Dotu, které pomalu ale jistě přicházím na chuť :)