Listopad 2014

Gerard Way - Hesitant Alien

21. listopadu 2014 v 11:17 | Gabriel "Těžce Alternativní" Decay |  Hudební střípky
Vy víte, že já sem ze zásady nedávám hudbu, která se mi nelíbí a to z jednoduchého důvodu. Nechci tady mít skladiště, ovšem tohle dílo si zasluhuje tady bejt a to už jen kvůli tomu, že existuje.

Je to pár chvil, co jsem si poslech první album Gearda Waye (ex My Chemical Romance) s názvem Hesitant Alien. Pořád si opakuju, že by moje kritika měla být objektivní, ale to prostě nejde.
Tohle album bych nazval asi takto:
"Po první skladbě jsem se šel vyblejt, doposlouchal ten zbytek a u toho si rval vlasy. Když to skončilo, tak jsem se šel vyblejt znova".


Všude samé Linkin Park

20. listopadu 2014 v 19:10 | Gabriel "Těžce Alternativní" Decay |  Kecy
Je na čase ze sebe zase vyrazit pár vět. Ono totiž není nic lepšího než když do vás hustí "napiš něco na blog" a ono se vám jaksi nechce.

Všiml jsem si, že v AK končí Pod Lupou, což mě docela nasralo. Takovej humbuk okolo a nakonec nic z toho? To jsme se na tu druhou blogovou revoluci fakt mohli vysrat. Taky to bylo naposledy, co jsem se do něčeho takového pouštěl.
Další věc, která mě teda hodně mrzí je odchod Mločice/Rory. Je to už nějaký ten pátek, co jsem si s ním psal na FB, kde mi říkala, že chce skončit, ale já myslel jen na té blogové adrese. No, takhle to prostě chodí

Kolem mé osoby se dějí mnohé věci. Jedny jsou skvělé, druhé nikoli, další mě fascinují a jiné méně.
4. prosince se chystám na svoje druhé tetování a bude to Joker, protože tohohle týpka já prostě žeru a máme toho dost společného. Je to potřeštěnej psychomaniak, charismatickej zmetek a stejná držka jako já. Nechám si ho dát na pravé předloktí z vnittřní strany. Počítám, že u tatéra budu tak 4 až 5 hodin, což bude pro můj močák docela mazec.

Shibari Workshop & Night

3. listopadu 2014 v 11:17 | Gabriel "Těžce Alternativní" Decay |  Kecy
Bondage hraje pro mně velký prim. Mám to strašně rád a bez toho mi to prostě "nejde", takže bylo jen otázkou času než se na něco takového s Paní L. pojedeme podívat.

V sobotu jsme navštívili dvě akce. První byla Shibari Workshop. Jedná se o styl japonské bondage, kde jsme se naučili základní práci s provazem, základní vázání ruky, nohy a vázání kolen k tělu, což Paní L. zaujalo úplně nejvíc.

Poté následovala Shibari Night, kdy dvě japonsky předvedli úžasnou show rozdělenou do dvou částí. . První představení bylo tématické - boj dobrá proti zlu. Druhé představení bylo tradiční japonské v krojích.
První představení se mi líbilo více. Bohužel fotit se nesmělo, takže mám fotky pouze z workshopu

Takzvané Takate Kote :)