Únor 2015

O lidech, co šli na 50 odstínů šedi

20. února 2015 v 18:51 | Gabriel Decay |  Kecy
V první řadě chci napsat, že tento článek bude poměrně cynický a to především k těm, kteří na filmu byli v kině a čekali, že to bude stejně hustý a tvrdý jako v upoutávkách, jelikož tito jedinci teď brečí, že utratili za průměrný romanťák defakto o ničem.

Spoustu lidí asi nějak zapomnělo, že celý film je dělaný dle knižní předlohy a autoři filmu se rozhodli knižní předlohy držet. Ve výsledku to znamená, že když žádné BDSM není v těch knihách, tak logicky nemůže být v tom filmu.
Další problém tohoto filmu jsou přehnané upoutávky a přehnaná masáž ze strany medií o tom, jak je tenhle film strašně drsný a plný perverzností, přičemž pak budoucí divák čeká film na samé hranici tvrdého porna. No a ono....hovno.

Příběh mého života

7. února 2015 v 12:53 | Gabriel Decay |  Kecy
Live Life Hard - Žij Život Tvrdě. To je další slogan, který se mi vryl do hlavy, ale nechci ho nechat jen tam a už dlouho přemýšlím, že si tohle nechám vyrýt i do kůže. Ostatně proč ne? Myslím, že tohle je jedna z mála vět, která vám lehce připomene, že jste jen pouhý člověk a přesto vám dá sílu bojovat, jít dál a udělat ze sebe něco víc.
Moje představy o téhle kérce začínají nabírat na reálných základech, kde bych tuto větu hodil pod vytetovanou šlapku k bicím. Dobrý na to je fakt, že šlapku si můžu vyfotit doma a dát ji překreslit, takže bych měl osobní a hodně originální návrh.