Říjen 2015

Fetish Market & Fetish Night

21. října 2015 v 20:22 | Gabriel Decay |  Kecy
Jak jsem psal v nedávném článku, tak jsme s Paní L. navštívili Fetish Weekend. Tedy přesněji Fetish Market a Fetish Night. Sepsal jsem menší recenzi na tuto akci, jelikož jsem se jí účastnil i loni...


Rage, bitch

14. října 2015 v 22:50 | Gabriel Decay |  Kecy
Jsem po dnešku strašně vzteklej a nasranej. Neskutečně a prostě se potřebuju vypsat nebo mě asi trefí.
Před pár dny se mi poštěstilo si přivydělat o víkendu pár stovek. Je dost provděpodobný, že to bude pravidelný a to mě fakt těší. Ovšem, abych mohl do týhle práce chodit, tak musím bejt u mámy, jinak se prostě nemám jak včas dostat do Chebu.

Celej problem je moje máma. Ta je zvyklá, že otčím zabere peníze, přijde domů, vysolí všechno na stůl a je vymalováno. Samozřejmě to zkouší i na mě. Moc dobře ví, že ty prachy jsem měl na útratu naší víkendové akce, ale néééé...
To u mojí mámy prostě nejde. Šli jsme do drogerie, k vietnamcům a do Alberta a na každou věc, která se jí líbila "To je hezký, to mi kup, máš peníze a já budu mít svátek. Tohle se mi taky líbí, máš prachy, tak to chci."
Největší vrchol bylo, když mi řekla, že chce k narozeninám tetování. Já si, do prdele, vydělám pár stovek a hned mají všichni poct, že jsem si vydělal miliony. Vypadám snad jak Santa, že každej chce ode mě dárečky?
V tom krámu jsem to prostě nevydržel, mrsknul po ní peněženku ať si ty prachy třeba sežere a šel domů. Samozřejmě jsem největší parchant, protože jsem byl přece hrozně ošklivej na "maminku", která pak kvůli mě brečela.


Saint Asonia - Saint Asonia

7. října 2015 v 22:07 | Gabriel Decay |  Hudební střípky
Že vám Saint Asonia nic neříká? A co třeba Three Days Grace? Tam už asi přihořívá. Saint Asonia je kapela založená v Torontu roku 2014 a jejím zakladatelem je bývalý zpěvák TDG Adam Gontier.
Stejnojménná deska, Saint Asonia, vyšla 31. července 2015 a já se ji doposud vyhýbal. Mám totiž opravdu rád hudbu Three Days Grace, kdy s nimi zpíval ještě Adam, takže jsem se trošku bál jak dopadne tento počin a musim uznat, že jsem mile překvapený.


Tuhle desku bych rozdělil na takové tři části.
První část:
To jsou písničky, které mě moc nenadchly. Jedná se například o první single Better Place, což je taková klasická rocková skladba, která svojí kompozicí nenadchne ani neurazí. Dalším faktem pro mě je, že kdybych nevěděl, že jsou to SA, tak bych podle Adamova hlasu vůbec nepoznal, že je to on.

Celkově je Adamovo hlas v Saint Asonia jiný. Není tak uřvaný a klidný. Je lehce drzí, nakřápnutý a klasicky rockový, což není vůbec špatné, ale zvyk je železná košile a osobně jsem trošku zklamaný.

Když se tetování nepovede

6. října 2015 v 18:20 | Gabriel Decay |  Kecy
Já jsem většinou zastánce toho, že proti gustu není žádná diskuze, a že pokud se dáná věc člověku líbí, tak proč ne.
Když si jdete dělat první tetování, tak vás většinou každý jen upozorňuje, že byste si měli dát pozor, co si necháváte tetovat. O dalších tetování už s vámi většinou nikdo nediskutuje, protože každý si myslí, že po té první kérce už prostě víte co a jak.
Sleduju několik facebookových skupin, kde svoje výtvory ukazují jak tateři, tak i tetovaní a někdy jsou to vážně perly a jen si říkám: "Kam ti lidi dali oči, vždyť je to hrozný".
Mám tady čtyři vážně povedené kousky, které mi prostě nedají spát a jelikož nechci rozdmýchávat příšernou hádku na FB, tak to prostě šoupnu sem.


Začneme tímto kouskem, který je opravdu zlý a není potřeba o tom diskutovat. Dotyčný si tohle na nohu tetoval sám, jak psal na FB a někdo by mohl namítat, že v tom případě je to OK. Ne, není. Je mnoho taterů, kteří vystavují svoje kousky na vlastním těle a jsou to skvělá tetování.
Asi nejlepší joke na tom je popis, kdy dotyčný nějakou dobu už tetuje a hledá někoho, kdo mu pomůže, vysvětlí a ukáže, jak být lepším.
Na tom samozřejmě není nic špatného, ovšem tohle nevypadá jako, že už nějakou dobu tetuje. Dle vybledlé barvy (prý nové kérky) bych to tipoval na laciný strojek z činy, nekvalitní barvu a špatný vpich.
Pokud ten člověk nezačne kreslit a tetovat na prasečí kůži, tak by tohle fakt neměl nabízet.