Květen 2016

Vodnicové prázdniny

29. května 2016 v 11:57 | Gabriel Decay |  Kecy
Minulý rok v létě jsem dostal od matky k narozenínám vodní dýmku. Byla samozřejmě hodně laciná, ale na začátek stačila.
Čistil jsem ji pravidelně, ale přes zimu zkorodovala, což mi vysvětlil můj bratr - poprvé v životě mi něco vysvětlil on...

Před dvěma týdny jsem byl v Praze, kde jsem dostal od Paní L. novou dýmu a to konkrétně MYA QT, což je čínská vodní dýmka, u které se dá hrdě říct, že číňani taky umí udělat něco kvalitního.
Jsem z ní vážně nadšenej, jelikož je opravdu kvalitní a hezká - chromované tělo, skleněná váza, chromovaná klec na přenášení, základní výbava...

Od Paní L jsem dostal mátový tabák Jannet El Fawekeh, co stojí cca 160 korun a je to fakt seno. Pálí v krku, příšerná umělá a nasládlá vůně, příliš mnoho melasy, která doslova teče. Kouřit samotné se to celkem dá, ale na klasické korunce s alobalem.

Jenže já mám korunku Vortex a k tomu Heat Reactor (tarbuš) a k tomu je to nekouřitelný, protože Jannet El Fawekeh se okamžitě spálí a začne strašně smrdět.
Přitom jsem "svojí sestavu" testoval na mátovém tabáku Medité, který stojí cca 3 stovky a je to čistě přírodní český tabák, jež má neskutečnou chuť a vůni - můj dosavadní TOP, pokud tedy napočítámm Nakhla Mizzo Máta.

Je normální míchat méně kvalitní tabák s tím kvalitním, takže jsem to promíchal v poměru 7:3 gramům a i tak to prostě byl humus. To seno se prostě hned spálilo a bylo vymalováno. Ještě si ho nechám na videorecenzi, ovšem potom hned půjde do popelnice.

Kouřím jen mátové tabáky, jelikož mi chutnají ze vše nejvíce, ale občas je doplňuju nějakou tou příchutí a určitě mám v plánu něco od Medité, protože jejich tabáky pro mě zatím nemají konkurenci. Jsou naprosto skvělé a přesto, že cena je vyšší, tak je doporučuju. Ta chuť je skvělá...

tagy: vodní dýmka, tabák Medité, tabák Jannet El Fawekeh, tabák do vodní dýmky, Medité Máta

Co poslouchám - 4

2. května 2016 v 11:56 | Gabriel Decay |  Hudební střípky