Červen 2016

Menší večerní výkec

8. června 2016 v 18:47 | Gabriel Decay |  Kecy
Pohodka, klídek a lehárko. Sedím tady v recepci s Paní L. Ona pracuje a vyřizuje hotelové objednávky. Já si tu sedím vedle, ťukám do klávesnice a hledám na netu blbosti, co mě zaujmou.

Mám pocit, že mě poslední dobou jen honí samé nemoci. Před dvěma týdny jsem ležel několik dní s chřipkou, kterou jsem evidentně chytil z klimatizace autobusu.
Dneska se opět ozvaly moje typické bolesti břicha a celé dopoledne jsem ležel v posteli a byl rád, že dýchám. Nesnáším tyhle stavy. Je to jako by mi někdo šmeroval střeva, neskutečná bolest, která mě úplně paralizuje. Přijde to z ničeho nic, kompletně se zpotím, chce se mi zvracet a celkově je mi na umření. Pak to odejde, já usnu, zaspím to a večer jsem v pohodě.


Teď si tu sedím ve čtyřhvězdičkovém hotelu a pohodka. Vyzkoušel jsem si zdejší bazen a vířivku a bylo to moc fajn. Část toho bazénu má velká prosklená okna, takže jde vidět ven do přírody a kdyby nezavírali v devět, tak bych z vířivky sledoval západ slunce.

Zároveň jsem si prošel všechny pokoje, které jsou opravdu úžasné. Ani jeden není stejný a každý má něco svého. Jeden má velkou postel s nebesy a velký balkon. Další má ve věžičce menší "gauč" a věřte, že nic slušného mě při pohledu na to místo nenapadlo. Nejvíce mě zaujal pokoj v oddělené věži, kde vejdete a máte tam malý obývák a točitými schody nahoru vejdete do ložnice a od koupelny. Prostě úžasný. Tenhle pokoj stojí v sezóně 190 eur na noc a s Paní L v něm budeme spát dvě noci, jelikož Paní L pracuje jako recepční a dostala voucher. Prostě úžasné...

Teď mě čeká zase další cesta do Prahy na kontrolu, protože jsem si v Hellu nechal píchnout po letech zpátky obočí a vzhledem k tomu, že mi všechny piercingy při nemoci natekly, tak kontrola je nutná - v každém uchu mám 10mm tunel, 1 naušnici a 1 Industrial, celkem 4 vpichy v každém
Modlím se, abych z toho zase nebyl marod....